Hyvinvointialueen valmistelujohtajat

Yhteydenotot hyvinvointialueen kirjaamon kautta osoitteeseen   kirjaamo.vantaanjakeravanhyvinvointialue@vantaa.fi

Timo Aronkytö, hyvinvointialueen muutosjohtaja timo.aronkyto@vantaa.fi / (09) 8392 2800

Olli Huuskonen, sote-valmistelun muutosjohtaja olli.huuskonen@kerava.fi / 040 318 2421

Jyrki Landstedt, pelastustoimen muutosjohtaja jyrki.landstedt@vantaa.fi / 050 314 5385

Mikko Hokkanen, hallintovalmistelujohtaja mikko.hokkanen@vantaa.fi/ 040 318 2804

Hanna Heinikainen, talousvalmistelujohtaja hanna.heinikainen@vantaa.fi/ 050 312 2109

Timo Pitkänen, ICT-valmistelujohtaja timo.pitkanen@vantaa.fi / 040 523 8751

Nina Linja, palvelujen valmistelujohtaja nina.linja@vantaa.fi / 050 302 5195

Anne Sivula, HR-valmistelujohtaja anne.sivula@vantaa.fi / 040 576 5096

Jussi Rahikainen, pelastuslaitoksen valmistelujohtaja jussi.rahikainen@vantaa.fi / 040 527 4425

Petri Kosonen, viestintävalmistelujohtaja petri.kosonen@vantaa.fi / 040 163 8594